Showtime

E fejuara e Justin shtatzënë, këngëtari pritet të bëhet baba

07/11/2018 18:52
nga:Natyra

Këngëtari, Justin Bieber dhe modelja, Hailey Baldwin këtë muaj kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me fejesë, shkruan GazetaBlic. 

Më 7 korrik, dyshja ishin në pushime. Ata po kalonin një kohë fantastike së bashku, me ç’rast këngëtari kanadez i propozoi martesë modeles, në shtëpinë e saj.

Përmes një mesazhi në llogarinë personale në “Instagram” , Justin ka konfirmuar se është i dashuruar marrëzisht në biondinën, por nuk ka dhënë detaje të shumta për hapin e ri në jetën e tyre.

Këngëtari kanadez, përmes një mesazhi – ka lënë të kuptohet se është duke pritur të bëhet baba, pasi që Hailey është shtatzënë.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin në postimin e tij në “Instagram” shtoi:

“Unë premtoj ta udhëheq familjen tonë me nder dhe integritet, duke e lejuar Jezusin nëpërmjet Frymës së tij të Shenjtë që të na udhëheqë në gjithçka që bëjmë dhe në çdo vendim që marrim.”

“Gjithmonë unë do të vendos ty në radhë të parë. Ti je dashuria e jetës sime dhe nuk do të dëshiroja ta kaloja me asnjë person tjetër. Mezi po pres për pjesën tjetër të jetës sepse tani me ty gjithçka duket të ketë kuptim!”, ka shkruar ai në “Instagram”.

Ndryshe, Justin është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell shumë shpejt. /GazetaBlic/ 

02/23/2019 01:08

Vjen reagimi nga Federata Aeronautike e Kosovës: Kaq u paguam për ditën e pavarësisë