Showtime

E duan të gjithë, por Ermal Fejzullahu bën komentin racist që nuk do duhej askush ta bënte!

04/15/2019 13:38
nga:L I

Ndonëse për shumë njerëz mund të tingëlloj thjesht një shaka e momentit, por ky koment as nuk duhej bërë nga Ermal Fejzullahu, aq më pak duke qenë kaq i njohur, shkruan GazetaBlic.

Ka qene menaxhdri i Ledri Vulës, Faton Shoshi ai i cili ka publikuar një fotografi me këshilltarin dhe ndihmësin personal të presidentit të Gambias, ku ka shkruar se gjëra të mira do vijnë shumë shpejt në Gambia.

Mirëpo ka qenë komenti i këngëtarit Ermal Fejzullahu ai i cili ka shkaktuar reagime tek njerëzit.

“Thuaj le te kesh pak se s’po shihet çka është”, ka qenë komenti racist i Ermalit, e nga reagimet e shumta edhe menaxheri Shoshi është detyruar t’i bllokojë komentet në fotografinë e publikuar./GazetaBlic