Showtime

E dëshmon Miranda është njëra nga femrat më të bukura në botë!

01/12/2018 18:34
nga:N S

Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet shumë e lezetshme dhe e bukur teksa pozon para aparatit fotografik.

Këto imazhe ajo i ka ndarë me adhuruesit e saj në rrjetin social “Instagram” dhe për pak kohë ka marrë shumë mijëra pëlqime dhe komente.

Ndryshe, Miranda konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë.

05/10/2018 12:04

Miranda Kerr lind fëmijën e saj me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel