Showtime

E dashura e Ronaldos me pozë joshëse nga jahti luksoz

07/02/2020 17:48
nga:L I

Georgina Rodriguez vazhdon të bëjë paraqitje joshëse, kësaj radhe nga jahti luksoz.

Partnerja e Ronaldos ishte veshur me një fustan të ngushtë, i cili ia theksonte linjat perfekte trupore, teksa në kokë po mbante një kapele.

“Lumturia nuk zvogëlohet kurrë nëse ndahet …”, ishte mbishkrimi që Georgina ia ka lënë fotografisë.

Kujtojmë se Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo gjatë pandemisë kanë qëndruar të vetizoluar me fëmijët e tyre në rezidencën që e kanë në Itali.