Showtime

E dashura e Justin Bieber do t’iu ëmbëlsojë mbëmjen me këto foto

01/12/2019 18:39
nga:M K

Flokët ngjyrë bionde të hapura është një sinonim i pandarë me figurën e Hailey Baldwin.

Që prej rikthimit me atë që tashmë është burri i saj, në korrikun e shkuar ajo ka qenë gjithmonë me këtë model dhe ngjyrë.

Por, tashmë aktorja dhe modelja e famshme ka bërë një ndryshim 180 gradë, duke i lyer flokët rozë.

Ajo debutoi me këtë look të ri, tek po shkonte për një vizitë në familjen Bieber.

Kjo nuk është hera e parë që modelja bëhet me flokë rozë, ajo i ka pasur edhe njëherë të tilla në ceremoninë e “Met Gala”.

06/16/2019 11:16

Ia ka ndaluar gruaja: Clooney heq dorë nga hobi i rrezikshëm