Showtime

E dashura e Feros merr vëmendjen me fustanin e shkurtër

06/30/2020 21:46
nga:L I

Arbenita Ismajli njihet tashmë për pozat e saj prookuese që sjell para ndjekësve të shumtë që posedon në Instagram, shkruan GazetaBlic.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Londër ka publikuar fotografi të reja, e veshur me fustan të bardhë të shkurtër, ndërsa ka ekspozuar asetet e formësuara.

Modelja dhe i dashuri i saj Fero janë përfolur gjatë në medie për uljet dhe ngritjet në lidhjen e tyre, por që ata vazhdojnë të jenë bashkë.

Ndërsa muaj më parë asaj iu publikuar një video ku modelja shfaqej duke u puthur me ish të dashurin e saj, e që ajo fajsoi pikërisht atë se ka dashur t’i njollos imazhin dhe se sipas saj këtë e bëjnë njerëzit e ultë.

/GazetaBlic