Showtime

E bukur dhe me plot stil, Jehona Dreshaj tregon më shumë se që duhet (Foto)

04/09/2018 19:42
nga:L I

U bë e njohur falë motrës së saj, Afërditës, shkruan GazetaBlic.

Flasim për bukuroshen Jehona Dreshaj e cila komentohet shumë për linjat trupore.

© Jehona Dreshaj [Instagram]

Jemi mësuar tashmë që në çdo paraqitje të saj ajo të ekspozohet më shumë se që duhet.

E tillë është dhe paraqitja e radhës e saj në Instagram.

E veshur me një fustan me ngjyrë lejla dhe të bardhë, e rregulluar deri në detaj, ajo nuk ka lënë pa ekspozuar gjoksin e saj bombastik.

Jehona dhe Afërdita ka vite që jetojnë në Amerikë së bashku me familjen. Madje Afërdita do të kurorëzojë lidhjen e saj me martesë në qershor të këtij viti./GazetaBlic

09/06/2018 20:26

Vajza tenton të korruptojë me seks policin e trafikut pasi e sulmoi atë