Showtime

E akuzojnë për photoshop! Enca si për inat tregon trupin në bikini (Foto)

04/13/2018 17:58
nga:L I

Ajo gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e mediave rozë, shkruan GazetaBlic.

Është kjo këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia e cila është një nga emrat më të përfolur.

© enca [Instagram]

Ka pak kohë që ajo ka lansuar dhe projektin e ri me titull “Dua” i cili u komentua shumë për skenat që kishte klipi, ku shohim këngëtaren duke u puthur e prekur me modelin spanjoll që ishte pjesë e klipit.

Enca shpesh është akuzuar për përdorimin e tepërt të photoshop-it, por nuk e ka vrarë mendjen aspak për komentet që merr.

E si për inat, ajo sot ka publikuar një fotografi nga plazhi, ku e shohim vetëm në bikini, duke treguar kështu linjat trupore./GazetaBlic

© enca [Instagram]

03/14/2019 17:30

Reperi shqiptar e thotë hapur: Do e kaloja një natë me Encën!