Cool

Dyshonin se kishte bërë seks me bashkëshortet e tyre, gratë e nervozuara e zhveshin lakuriq dhe e bëjnë për spital “dashnoren” (Video, +18)

10/13/2017 00:20
nga:F.B

Një grua është zhveshur lakuriq në rrugë nga një grup i grave, të cilat e akuzonin se kishte kryer marrëdhënie seksuale me bashkëshortët e tyre.

Videoja e publikuar më poshtë e cila është duke bërë xhiron e botës në rrjetet sociale për faktin se është shikuar nga mbi një milion persona, është filmuar në Kinë dhe titullohet “Kur e zini dashnoren e burrit, në ndihmë ju dalin miqtë”, transmeton Telegrafi.

Gruaja që dyshohet se kishte bërë seks me dhjetëra burra të martuar, është rrahur brutalisht nga një grup grash të cilët e grushtuan dhe shkelmuan në qendër të qytetit, derisa kalimtarët e rastit shikonin të shokuar.

Bashkëshorti i njërës nga gratë e nervozuara që dyshohet se kishte pasur lidhje me këtë grua, mundohej ta mbronte nga dhuna e paparë.

Kalimtarët e rastit janë kritikuar nga personat që e kanë parë videon, për faktin se nuk kanë ndërmarr asgjë për ta shpëtuar gruan.

06/20/2018 15:36

5 shenja që partneri ju tradhton