Showtime

Dyshja fantastike, Geasy dhe Majk së shpejti do të publikojnë albumin

01/09/2020 19:17
nga:N S

Gheto Geasy, ka paralajmëruar se do të sjellë një album të ri.

Në një intervistë të shkruar, reperi tregoj se do sjellë album me antarin e Babastars, shkruan GazetaBlic.

Reperi, Majk do të jetë i ftuar në albumin e Gheto Geasyt.

Data e publikimit, nuk është bërë e ditur nga ana e reperit por është duke u punuar.

Ndryshe, viti 2019-të ishte një vit i suksesshëm për labelin Babastars, me projektet muzikore arritën të kenë miliona klikime nuk munguan edhe mbrëmjet muzikore.

/GazetaBlic./

10/15/2020 18:36

Zbulohet vendi se ku kanë shkuar për pushime Marina dhe Geasy