Cool

Dyshemeja më interesante që keni parë, e realizuar me monedha

06/26/2020 14:37
nga:Mergim Rreci

Një ide interesante për të ndryshuar dizajnin e dyshemesë tuaj.

Më 5 maj, Kat Von D postoi në Facebook në lidhje me dhomën e saj. Kur Kelly Graham, pronare e dyqanit Easy Camias Jewelry Designs, pa se sa interes tërhiqte postimi, ajo e ndau me ndjekësit e saj.

Ne vitin 2015, Kelly vendosi që dyshemeja në sallën e saj të hyrjes kishte nevojë për një ndryshim. Ajo kishte idenë për të mbuluar dyshemenë e saj të mërzitshme të petëzuar me një mozaik të bukur të bërë nga monedhat.

Ajo pastaj vendosi çdo qindarkë në pozicion në hapësirën e dyshemesë. Ajo përfundoi projektin duke e rregulluar dyshemenë dhe duke e mbuluar atë në një shtresë të qartë. /Lajmi.net/