Sporti

Dy minuta, dy gjuajtje të lira, dy herë Messi, dy herë në gol! “Çmenduri” në ‘Camp Nou’

11/09/2019 22:13
nga:M K

Gjuajtje e lirë, Messi te topi, gol! Gjuajtje e lirë, Messi te topi, sërish gol!

Lionel Messi s’ka të ndalur. Kompleton “hat-trickun” në minutën e 47’të, por shënon golin e dytë nga gjuajtja e lirë.

Madje, pak më larg se herën e parë. Kur filloi pjesa e dytë, e që mbaroi me golin e Messit nga gjuajta e lirë, u shkaktua edhe një tjetër faull, shkruan GazetaBlic.

Sërish përgjegjësinë e mori Messi dhe sërish përfundoi në gol.

VIDEO

/GazetaBlic/

06/30/2020 12:33

Diego Simeone komenton zërat për prishjen e raporteve Messi – Setien