Sporti

Dy lojtar të Interit e duan gruan e Icardit si menaxhere, vjen përgjigja e Wanda Naras

01/12/2019 22:26
nga:M K

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardi-t, Wanda Nara, është një person që e di se çfarë bën. Dhe Inter e ka kuptuar shumë mirë këtë gjë.

Argjentinasi ka kohë që është në bisedime për të rinovuar kontratën me gjigantët e Serie A, por një marrëveshje është akoma shumë larg.

Sipas Tuttosport, ka shpërthyer “Wanda-mania”.

Modeles argjentinase, tashmë agjente, i kanë ardhur shumë kërkesa nga futbollistë të tjerë për t’i përfaqësuar.

Jnë sulmues i Roma-s dhe dy lojtarët të Inter i kanë ofruar Wanda Nara-s të bëhet agjentja e tyre, por për momentin, gruaja e Icardi-t i ka refuzuar pasi do të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj.

06/16/2019 11:08

Kadri Veseli rizgjedhet kryetar i PDK-së