Sporti

Dy gola të shpejtë në takimin Islandë – Zvicër

10/15/2018 22:30
nga:M K

Janë shënuar dy gola të shpejtë në duelin mes Islandës dhe Zvicrës.

Zvicra së pari shënoi golin e dytë, por nuk vonoi shumë dhe vendasit ngushtuan epërsinë, shkruan GazetaBlic.

Momentalisht po rrjedhë minuta e 87-të, ndërkaq rezultati është 1-2 në favor të helvetikëve.

Më poshtë i keni të dy golat e shënuar brenda pak minutash.

Goli i dytë i Zvicrës:

VIDEO

Goli i Islandës:

VIDEO

/GazetaBlic/

10/11/2019 20:58

Çka po ndodhë në duelin Çeki-Angli? Shënohet edhe goli i dytë