Sporti

Dy gola të shpejtë në duelin Roma – Bologna, njëri prej tyre auto-gol qesharak

02/07/2020 21:22
nga:M K

Janë shënuar dy gola shumë të shpejtë në duelin Roma-Bologna.

Fillimisht vendasit barazuan shifrat në minutën e 22’të me autogolin e Denswil, por nuk shkuan as katër minuta dhe Barrow riktheu epërsinë e mysafirëve, shkruan GazetaBlic.

Kanë mbetur diçka më tepër se dhjetë minuta deri në fund të fraksionit të parë, andaj mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

34′ Roma – Bologna 1-2

Më poshtë edhe të dy golat e para pak çasteve:

ROMA – BOLOGNA 1-1

ROMA – BOLOGNA 1-2

/GazetaBlic/

11/08/2020 19:55

Napoli minimalisht ndaj Bolognas, rikthehet në pjesën e epërme të tabelës