Sporti

Dy gola brenda pesë minutave në Podujevë

02/22/2020 13:28
nga:M K

Janë shënuar dy gola shumë të shpejtë në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Fillimisht vendasit kaluan në epërsi përmes golit të Ersil Ymerajt në minutën e 13’të, shkruan GazetaBlic.

Megjithatë nuk kaluan as pesë minuta të plotë dhe ‘drenicakët’ barazuan.

Ilir Berisha shënoi për 1-1 dhe kështu t’i barazoj shifrat dhe rikthim të gjërave në zero.

Në vazhdim pritet që ndeshja të ndizet edhe më shumë.

28′ Llapi – Feronikeli 1-1

/GazetaBlic/

07/04/2020 18:32

LIVE Superliga | Gjilani hap të madh drejt fitores, dyfishon epërsinë përballë Feronikelit