Cult

Dumoshi publikon videon e procesit të vendosjes së shtatores së Presidentit Ibrahim Rugova

12/23/2020 16:20
nga:Sh Xh

Muinistrja e Kulturës, Vlora Dumoshi ka treguar se me 31 vjetorin e themelimit të LDK-së, u publikua edhe video e vendosjes së shtatores së Presidentit, Ibrahim Rugova.

Dumoshi në profilin e saj në facebook ka shpërndarë këtë video, përcjellë Gazeta Blic.

Ky është postimi i saj i plotë:

Me rastin e 31 vjetorit të themelimit të LDK-së, për herë të parë publikohet video për procesin dhe vendosjen e shtatores së Presidentit Historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova.