Showtime

Dua Lipa uron shëndet dhe paqe për gjithë besimtarët e fesë islame

07/31/2020 19:55
nga:L I

Në mesin e shumë figurave publike, nuk ka munguar edhe urimi i Dua Lipës për Kurban Bajramin, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja e hitit “One Day” ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka uruar bestimtarët e fesë islame.

“Ju urojë shëndet, paqe dhe harmoni”, ka shkruar Lipa.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e albumin të saj të ri “Future Nostalgia”.

Ndërsa vetëm pak ditë më parë u lansua projekti i ri “Un Dia” në bashkëpunim me J Balvin.

/GazetaBlic