Showtime

Dua Lipa uron prindërit për 25-vjetorin e martesës: Dashuria më e fortë që kam njohur

03/10/2020 13:57
nga:N S

Dukagjin dhe Anesa Lipa festojnë përvjetorin e martesës.

Në këtë ditë të rëndësishme për ta, nuk ka munguar as urimi i këngëtares Dua Lipa e cila shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar çiftin.

Ajo në profilin e saj ndau një foto të nënës dhe babait të saj në fillet e lidhjes së tyre dhe i përgëzoi për dashurinë e pa shterur që ata kishin ndër vite duke thënë

“Sot është përvjetori i 25-të i martesës së prindërve të mi, dashuria më e fortë që kam njohur”.

07/07/2020 17:35

Dua me poza joshëse, tregon ngjyrën që ka marrë nga pushimet verore