Showtime

Dua Lipa tregon se janë duke i munguar pushimet

05/07/2020 08:09
nga:N S

Këngëtarja, Dua Lipa më sa duket  është lodhur nga izolimi në shtëpi.

Me një postim në Instagram, ajo tregoi se janë duke i munguar pushimet, shkruan portali GazetaBlic.

Verën e kaluar ishte në pushime bashkë me shoqërinë dhe të dashurin.

‘Duke ëndërruar për këtë moment vendosa një ekran të gjelbër në dhomën time‘, ka shkruar Dua.

Ndryshe, këngëtarja së fundi u prononcua për revistën GQ përveç tjerash foli edhe për diskriminimin që iu bëhet femrave në muzikë.

/GazetaBlic/

 

 

07/07/2020 17:35

Dua me poza joshëse, tregon ngjyrën që ka marrë nga pushimet verore