Showtime

Dua Lipa do të performojë në Lollapalooza (FOTO)

02/09/2018 18:59
nga:N S

Pas suksesit të këngës së saj të fundit, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, “godet” sërish.

Këngëtarja do të jetë pjesë e një prej festivaleve më të mëdha të muzikës në botë, Lollapalooza, i cili do të organizohet në Paris.

Festivali gjigand, Lollapalooza, i cili mbledh artistët më të famshëm të tregut muzikor dhe jo vetëm, do të mbahet më 21 e 22 korrik 2018.

Përveç Dua Lipës në këtë festival do të performojnë edhe artistë si: Travis Scott, Kaled, Gorillaz, French Montana, Bastille etj.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat