Showtime

Dua Lipa shtatzënë për herë të parë

06/22/2020 15:45
nga:N S

Këngëtarja, Dua Lipa e ka uruar të dashurin e saj për ditëlindje.

Me një postim në Instagram, duke publikuar imazhe nga momentet që kanë kaluar së bashku ajo e uroi, shkruan portali GazetaBlic.

‘Gëzuar ditëlindjen për dashurinë time, babin më të mirë që çdo herë është aty për mua. !!! Gjithçka është më mirë me ju’, ka shkruar Dua.

Prej gjithë asaj që ka shkruar ajo se çka mori vëmendje ishte se Lipa e ka quajtur edhe baba. Po ashtu,  fansat e tyre e kanë pyetur se a është shtatzënë artistja dhe disa të tjerë e kanë uruar.

Ndryshe, Dua Lipa nuk ka zbuluar diçka apo dhënë detaje më shumë. Lidhja e saj me Anwar ka filluar vitin e kaluar dhe deri më tani çifti janë bashkë, pritet edhe ndonjë fëmijë nga këngëtarja dhe modeli.

/GazetaBlic/

 

08/04/2020 21:06

Dua Lipa reagon pas zjarrit në Beirut, kërkon dorëheqjen e Donald Trump: Ky njeri është shaka