Showtime

Dua Lipa së shpejti publikon këngën e re, kështu titullohet

01/24/2020 13:13
nga:L I

Dua Lipa së shpejti do ta publikojë projektin më të ri.

Ajo përmes një postimi në Instagram e zbuloi se shumë shpejt do ta sjellë këngën e re.

Kënga mban titullin: “Physical” dhe do të publikohet më 31 janar.

Projekti i fundit i saj është “Future Nostalgia”.