Showtime

Dua Lipa i rrit temperaturat me poza joshëse në bikini

05/14/2018 23:21
nga:F.B

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare ka marrë pakës pushim pas angazhimeve të shumta në projekte të reja dhe koncertet e njëpasnjëshme.

Në fakt, këngëtarja ka qenë e angazhuar së fundi në koncertet e shtetit japonez, ku është pritur mjaft mirë nga publiku i këtij vendi.

here forever

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Së fundi, bukuroshja jonë shihet duke pushuar në një fshat piktoresk, ku duket se është dashuruar aq shumë, sa që pas pensionimit dëshiron të jetoj aty.

Ajo ka publikuar një numër të fotografive teksa shihet duke pushuar e veshur në bikini ndërsa prej reagimeve të shumta të fansave, 22-vjeçarja mendohet se po pushon në një prej fshatrave portugeze.

Theksojmë se në llogarinë zyrtare të Instagramit, Duan e ndjekin mbi 10.5 milionë persona.

Ndryshe, Lipa gjatë këtij viti pritet të mbajë një koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill Foundation”.

Haters gonna hat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Planning to come back here for my retirement 🍷🍷🍷

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Mrs. Carl Fredricksen (if u kno u kno)

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

08/17/2018 15:23

Dua Lipa ja uron martesën shoqes nga Kosova