Showtime

Dua Lipa publikon bashkëpunimin me Madonën dhe Missey Elliott

08/14/2020 15:35
nga:M K

Pjesë e klipit edhe i dashuri i saj Anwar Hadid.

Është folur shumë për bashkëpunimin mes Madonnës, Dua Lipës dhe Missy Elliot për këngën ‘Levitating’, të cilën treshja e kanë pruar të ri përpunuar, shkruan lajmi.net.

Kënga është pjesë e albumit ‘Future Nostalgia’, por këngëtaret e kanë bërë remiks, dhe mundësia për bashkëpunim me yllin Madonna e ka lënë shqiptaren të shokuar.

Klipi është publikuar vetëm pak orë më parë në platformën digjitale Youtube, dhe vlen të theksohet se pjesë e tij është edhe Anwar Hadid.

09/19/2020 12:37

Dua Lipa publikon video të rrallë nga fëmijëria, ku bashkë me kushërirën fliste në shqip