Showtime

Dua Lipa pozon sërish për “Patrizia Pepe”, duket mbresëlënëse

02/10/2018 08:32
nga:N S

Dua Lipa është emër shumë i pëlqyer nga publiku.

Ajo po vazhdon të shënojë suksese në arenën ndërkombëtare dhe është ndër emrat më të kërkuar të muzikës.

Por, krahas kësaj këngëtarja ka filluar të kërkohet edhe nga brendet e njohura, në të cilat shfaqet si imazh i tyre.

Është marka “Patrizia Pepe” e cila në koleksionin e kaluar ka qenë imazh i saj, ndërsa përsëri ka reklamuar koleksionin e ri të këtij brendi.

Në fotografitë që këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, ajo duket për mrekulli.

#DuaForPatriziaPepe

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

11/20/2018 15:40

Pas performancës për Skënderbeun, Dua Lipa: Dashuria për rrënjët e mia po rritet çdo herë e më shumë, jam krenare që jam shqiptare!