Showtime

Dua Lipa pozon në bikine para pasqyrës, tregon linjat e bukura

12/31/2019 12:30
nga:N S

Dua Lipa ka pozuar vetëm në bikini.

Dua Lipa vë në pah linjat trupore në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare nuk heziton fare të ndaj imazhe të tilla në rrjetet sociale, në foton e fundit të publikuar ajo është shfaqur në banjo me të brendshme ku duket në formë të përkryer.

Dua gjendet në Shtetet e Bashkuara ku do pres vitin e ri bashkë me familjarët dhe të dashurin e ri Anwar Hadid.

02/18/2020 20:29

‘Këngëtarja shqiptare uroi Pavarësinë e Kosovës merr një reagim të dhunshëm nga serbët’