Showtime

Dua Lipa me performancë të mrekullueshme nga shtëpia

03/31/2020 16:28
nga:N S

Dua bashkë me ekipin e saj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përmes Instagramit ka performuar nga shtëpia e saj.

Performanca e Duas është realizuar në kuadër të “Late late show”, ku i gjithë ekipi që iu bashkua asaj, po interpretonin nga shtëpitë e tyre këngën “Don’t Start Now”.

“Bendi im, vallëtarët dhe unë e realizuam performancën tonë të parë në “Late Late Show” nga shtëpitë tona. Ju dërgoj dashurinë dhe ju dëshiroj shëndet, nga shtëpia jonë, tek e juaja”, ka shkruar ajo.

06/02/2020 13:24

Këngëtarë dhe fytyra të njohura publike solidarizohen me George Floyd, kërkojnë drejtësi dhe të jetë rasti i fundit