Showtime

Dua Lipa lajmërohet nga New York-u (VIDEO)

12/01/2017 21:55
nga:N S

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa është duke qëndruar në New York, transmeton Klan Kosova.

Lipa së fundmi ka pasur koncerte të shumta në vende të ndryshme të botës përfshirë edhe Brazilin.

Si duket kënga e fundit New Rules i ka sjell shumë fat Duas.

03/20/2018 07:51

Mësohet kur dalin në shitje dhe çfarë çmimi do të kenë biletat për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë