Showtime

Dua Lipa fotografohet pa grim, ja si duket

03/03/2020 22:48
nga:N S

Ylli kosovar me famë botërore, Dua Lipa së fundmi pati një paraqitje të shkëlqyer në Paradën e komunitetit LGBTI në Sydney të shtunën.

24-vjeçarja përfundoi udhëtimin e saj në Australi, teksa u pa duke u nisur nga Aeroporti “Kingsford Smith” i Sydneyt.

Dua, kishte veshur një palë tuta të zeza teksa u pa që u largua me një furgon të zi, dukej tërheqëse edhe pse ishte komplet pa make-up.

Ajo kishte veshur një palë atlete Prada me çorape të bardha, dhe një bluzë të zezë.

07/08/2020 16:28

Dua Lipa të premten publikon këngën e e re