Showtime

Dua Lipa flet për periudhën e izolimit me Anwar Hadid në kopertinën e revistës “Elle”

07/02/2020 15:49
nga:Gazeta Blic

Dua Lipa është bërë pjesë e revistës “Elle” në edicionin e ri të saj.

Derisa shfaqet atraktive në fotom Dua po ashtu ka zgjedhur të flas lidhur me periudhën e izolimit të cilën e ka kaluar së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Ajo këtë e ka cilësuar si “periudhë shumë të mirë” pasi ishte së bashku me partnerin në Londër.

“Ne kemi shfrytëzuar maksimumin e situatës. Unë me siguri kam qenë duke planifikuar të shkoj në turne, dhe duke menduar se kur do të jemi në gjendje ta shohim njëri-tjetrin. Të kesh gjithë kohën shtesë ishte vërtet e bukur. Ne po mundohemi të shohim anën e ndritshme”, u shpreh Dua