Showtime

Dua Lipa eksperimenton sërish me flokët

08/09/2020 20:05
nga:Lorik J

Dua Lipa ka ndryshuar stilin e flokëve.

Dua Lipa ka luajtur shumë shpesh me flokët e saj gjatë muajve të fundit, duke provuar thuajse të gjitha nuancat e ngjyrave, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u pa me një stil të ri flokësh në foton e fundit, ajo është kthyer në një zeshkane, dhe dukej për mrekulli.

“Mos më flisni mua dhe djalit tim më”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive ku në duar mbante qenin e saj.