Showtime

Dua Lipa: E përfaqësoj Kosovën (VIDEO)

10/13/2017 10:43
nga:N S

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është një nga më të pëlqyerat e momentit, shkruan Sovrani.info

Së fundmi është revista “Time” që ka bërë një reportazh me të ajo ka folur dhe për Kosovën.

“Ndjehem se e përfaqësoj Kosovën në mënyrë apo tjetër. Ata kanë qenë mbështetës të mëdhenj të çdo gjëje që kam bërë. Kur publikova këngën e parë “New Love”, jam i sigurt se të gjitha shikimet e para të këngës kanë ardhur nga Kosova dhe Shqipëria”, ka thënë Dua.

07/22/2018 12:08

Dua Lipa koncert jo vetëm në Prishtinë