Showtime

Dua Lipa e fiton çmimin “Best Pop Act” në Brit Awards

03/02/2024 23:39
nga:Mergim Rreci

Artistja shqiptare, Dua Lipa, e ka fituar çmimin si “Best Pop Act” në Brit Awards.

Pas fitimit të çmimit, Dua tha se fansat e saj janë arsyeja është këtu ku është sot, teksa falënderoi të gjithë për mbështetjen.

“Ju ma jepni këtë ndjenjë madhore të besimit se unë mund të bëj gjithçka dhe se mund të provoj dhe eksperimentoj”, tha Dua Lipa, shkruan BBC, transmeton Klankosova.tv.

Këngëtarja kosovare falënderoi producentin e saj, ekipin muzikor, ekipin në “Warner Record dhe grupin e saj.