Uncategorized

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk i ndahen njeri-tjetrit

07/11/2019 17:23
nga:N S

Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar.

Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e duke u puthur në një festival që është mbajtur në Britani.

Anwar po vazhdon ta shoqërojë Duan në çdo vend që ajo po shkon.

Së fundi dyshja kanë qenë bashkë prezentë në Prime Day Concert në New York, ku këngëtarja ka performuar e më pas janë parë duke kaluar kohë bashkë e duke u larguar të kapur për dore.