Showtime

Dua Lipa arrin një tjetër sukses me “Future Nostalgia”

03/08/2021 23:54
nga:V R

Dua Lipa po shënon suksese të njëpasnjëshme në tregun e muzikës ndërkombëtare.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore prej vitesh konsiderohet si njëprej artistve më të kompletuara botërore, dhe këngët e saj po vazhdojnë të dominojnë në toplista, përcjell Gazeta Blic.

Edhe së fundi, 25 vjeçarja ka arritur një sukses të radhë me albumin e fundit “Future Nostalgia”.

Ky album i artistet është bërë albumi më i transmetuar për të tretën javë me radhë në Spotify.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Dua e cila ka shkruar “Future Nostalgia”, albumi më i transmetuar javën e 3-të me radhë!dhe është gati 1 vjetori i saj, faleminderit engjëjt e mi, jam shumë mirënjohës !”./Gazeta Blic

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Si rrallë herë, miliarderi Elon Musk sjell portretin familjar