Showtime

Dua Lipa arrin edhe një sukses

05/05/2020 13:55
nga:N S

Jo vetëm albumi që arriti të ketë një sukses të jastëzakonshëm, Dua Lipa nuk ka të ndalur.

Këngëtarja është radhitur e para në ‘Spotify’ si femra më e suksesshme duke lënë pas artistë të tjerë dhe shumë të pëlqyer, shkruan portali GazetaBlic.

Dua la pas Ariana Grande, Taylor Swift, Billie Eilish e të tjerë.

Ndryshe, artistja është duke qëndruar në izolim bashkë më të dashurin e saj.

/GazetaBlic/

07/07/2020 17:35

Dua me poza joshëse, tregon ngjyrën që ka marrë nga pushimet verore