Showtime

Dua Lipa anulon koncertet, kjo është arsyeja

03/14/2018 17:32
nga:L I

Fama e saj është në kulm këtë periudhë kohe.

Flasim për këngëtaren me prejardhje shqiptare Dua Lipa e cila së fundmi ka anuluar koncertet e saj.

Ajo ka njoftuar fansat e saj se ka dhimbje të madhe të dhëmbit dhe mjeku e ka rekomanduar të mos performojë.

“Shpresoj të mund të kem një rikuperim të shpejtë dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur”, u shpreh Dua në një video në Instagram.

Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca.

12/18/2018 20:16

Dy ‘pensionerët’ që mund të transferohen në Barcelonë në merkaton e janarit