Showtime

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’ (VIDEO)

04/21/2017 12:31
nga:R A

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri.

‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.

 

Mirëpo , kjo këngë nuk është realizuar me klip.

Sa do të pëlqehet kjo këngë nga fansat e saj, mbetët të shihet.