Lajme

Drunjtë te shtatorja e Bill Clintonit kanë filluar të thahen

06/22/2019 22:12
nga:M K

Në nderim të ardhjes së ish-presidentit Bill Clinton në Kosovë, një hapësirë e vogël pranë shtatores së tij në lagjen Dardani të Prishtinës është rirregulluar.

Aty u mbollën edhe disa drunj dhe u rregullua gjelbërimi i cili ishte zhdukur.

Por, drunjtë që u mbollën para pak viteve në të njëjtën hapësirë, kanë nisur të thahen, shkruan lajmi.net.

Në gjithsejtë pesë drunj gjenden gjethe vjeshte, që tregojnë se ata janë pranë tharjes.

Më poshtë mund të shihni disa foto.

11/19/2019 11:17

Aktori i famshëm do ta luajë Bill Clintonin në filmin për skandalin seksual që parapriu intervenimin në Kosovë