Driton Selmanaj: Prisni edhe pak, se çfarë do shohim edhe xhaxhi Enver do ia kishte zili

Anëtari i LDK-së dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Selmanaj, ka reaguar pas zvogëlimit të shtesave, nga 30 euro në 10 euro. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ai me ironi ka thënë se armiku i brendshëm është në aksion dhe se duhet pritur edhe pak për të parë se çfarë do të … Continue reading Driton Selmanaj: Prisni edhe pak, se çfarë do shohim edhe xhaxhi Enver do ia kishte zili