Showtime

“Dritat” publikohet nga Yll Limani dhe 2po2, këngëtari hyn në varr në klip

11/14/2017 20:48
nga:N S

Këngëtari Yll Limani dhe 2po2 kanë lansuar këngën e re.

E ky projekt muzikor i paralajmëruar kohë më parë, është finalizuar edhe me klip, shkruan lajmi.net

Teksti i kësaj kënge u shkrua nga vet artistët kurse muzika dhe producimi u bënë nga Gzim Lazri.

“Imagine Films” janë kujdesur për klipin.

2po2 dhe Ylli janë përshtatur mjaft mirë në këtë këngë, duke sjell një super bashkëpunim.