Sporti

Drita në aeroportin e Gjenevës, gati për t’u rikthyer në vendlindje

08/12/2020 10:58
nga:M K

Një aventurë që duhet harruar sa më shpejtë për kampionen kosovare.

Drita shumë shpejt do të rikthehet në vendlindje, teksa këtë e konfirmoi futbollisti Kastriot Rexha, përcjell GazetaBlic.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Rexha tregoi se ai dhe skuadra janë në aeroportin e Gjenevës, teksa po presin për t’u rikthyer në vendlindje.

Më poshtë edhe fotoja e publikuar nga Rexha.

/GazetaBlic/

09/24/2020 12:35

Legia – Drita | Publikohen emrat e gjyqtarëve