“Dridhet” koalicioni VV- LDK: Partia e Isa Mustafës po e shqyrton edhe mundësinë e largimit nga Qeveria nëse nuk hiqet taksa

Nëse kryeministri i vendit, Albin Kurti nuk do të dëgjojë liderin e LDK-së, Isa Mustafa që taksa ndaj mallrave serbe të hiqet pa asnjë kusht dhe atë sa më shpejt, ashtu siç edhe ka kërkuar Richard Grenell, atëherë koalicioni i ka ditët e numëruara. Gazeta Blic nga burime brenda LDK-së ka marrë vesh që lideri … Continue reading “Dridhet” koalicioni VV- LDK: Partia e Isa Mustafës po e shqyrton edhe mundësinë e largimit nga Qeveria nëse nuk hiqet taksa