Lajme

Dreshaj: Tubimi përfundimtar në Istog i dha vule fitores sonë

11/14/2017 22:22
nga:anonymous1000144531

Kandidati i AAK-së, Gani Dreshaj i cili është kandidat për kryetar të Istogut ka mbajtur tubim elektoral në këtë komunë.

Dreshaj ka thënë se tubimi i sotëm i ka dhënë vulën fitores së tij, ndërsa ka kërkuar falje ndaj simpatizantëve që nuk i zuri të gjithë salla.

“Më nderoi pa masë prezenca e kryeministrit Haradinaj, partnerit në koalicion, Arif Elshanit dhe pjesëmarrja e anëtarëve të PDK-së e Vetëvendosjes. Së bashku të dielën shihemi në ambient të hapur në fitoren e madhe që do ta kemi në Istog”, ka shkruar Dreshaj në Facebok.

12/04/2018 21:27

Isufi e quan jo serioze seancën e thirrur nga opozita