Showtime

‘Drenicaku’ i serialit ‘O sa mirë”: Ai që din shumë beson pak

01/13/2021 14:21
nga:G C

Aktori i njohur shqiptar, Jeton Zogiani, shumë shpesh di të jetë kryqendra e mediave rozë për shkak të deklaratave të tij.

Zogiani është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe dhe video nga profesioni i tij, shkruan GazetaBlic.

Ai që din shumë beson pak, ishte mbishkrimi i storjes së fundit./GazetaBlic/