Sporti

Drenica triumfon minimalisht ndaj Malishevës, realizon përforcimi nga Prishtina

01/14/2021 15:16
nga:Mergim Rreci

Skaudra e Drenicës dhe ajo e Malishevës janë momentalisht duke kryer përgatitjet për stinorin e ri.

Të dy skuadrat janë ndeshur sot me njëra tjetrë, atje ku skuadra e Bledar Devollit ka triumfuar minimalisht, shkruan GazetaBlic.

Rezultati përfundimtar ishte 0 me 1 në të mirë të skuadrës nga Skenderaj me golin e vetëm që e shënoi, Kreshnik Uka.

Të dy trajnerët i aktivizuan pothuajse të gjithë futbollistët në ndeshje.