Sporti

Drejtuesit e klubeve të kryeqytetit arrijnë marrëveshje me FSHF-në, mësoni ku zhvillohet derbi Partizani-Tirana

12/10/2019 17:25
nga:M K

Ashtu siç pritej tanimë është gjithçka zyrtare.

Drejtuesit e Partizanit, ata të Tiranës dhe Federata Shqiptare e Futbollit kanë arritur marrëveshje për derbin e madh të Shqipërisë që të luhet në stadiumin më të ri në Shqipëri “Air Albania Stadium.

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe vet klubi i Partizanit në një njoftimin në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social Faceboook.

12/18/2019 15:47

Formacionet zyrtare: Tirana – Flamurtari