Lajme

Drejtpërdrejt- Personalitetet e larta vendore e ndërkombëtare në ‘Ecjen për liri’

06/12/2019 14:48
nga:L H

Në shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë zhvillohet “Ecje për liri”, ecje e personaliteteve të larta ndërkombëtare dhe vendore nga hoteli “Swiss Diamond” deri te busti i Sekretares Albright.

Në orën 14:35 sipas agjendës është paraparë të bëhet përurimi i bustit të sekretares Albright.

Drejtpërdrejt- Personalitetet e larta vendore e ndërkombëtare ‘Ecin për liri’

Publiée par GazetaBlic sur Mercredi 12 juin 2019