Sporti

Dramë në përballjen Orlando-Atlanta (VIDEO)

12/07/2017 10:50
nga:Y.K

U desh lojë shtesë që të vendoset fituesi në ndeshjen mes Orlando Magic dhe Atlanta Hawks.

Vendësit arritën në fund që të fitojnë me katër pikë epërsi, 110-106.

Fournier ishte më efikasi te Magic me 27 pikë, ndërsa te Atlanta Schroder me 26.

 

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes